24.05.2023.
U prošlom tjednu, 17. 5., učenici petih razreda naše škole realizirali su planirani izlet u Sarajevo. Ovom prilikom posjetili su Nadbiskupijski centar za mlade Ivan Pavao II. gdje ih je dočekalo ljubazno i susretljivo osoblje. U pratnji animatora ovog centra učenici...