10.05.2023.
U srijedu, 10. 5. 2023. u Osnovnoj školi “Vitez” održano je županijsko natjecanje iz prirode i društva za učenike četvrtih razreda. Pod mentorstvom učiteljice Marine Vuleta naša škola se predstavila kao tim “Žuta perunika” koju su činili...