07.06.2022.
Učenici devetih razreda od 2. 6. do 5. 6. boravili su na maturalnoj ekskurziji u Neumu.U tom periodu učenici su se družili, zabavljali i uživali u ljepotama naše zemlje ali i šire.Na putu do Nema posjetili su Mostar, bili na Starom mostu i prošetali povijesnim dijelom...
07.06.2022.
Danas je u našoj školi upriličena dodjela zahvalnica i nagrada učenicima 7.i 9.razreda koji su se javili na natječaj za najbolju eko-fotografiju, a koji je objavila Mirovna sekcija OŠ “Bila”.Natječaj je trajao 12. 5.-20. 5. 2022.Umjetničke fotografije...