Danas je u našoj školi upriličena dodjela zahvalnica i nagrada učenicima 7.i 9.razreda koji su se javili na natječaj za najbolju eko-fotografiju, a koji je objavila Mirovna sekcija OŠ “Bila”.
Natječaj je trajao 12. 5.-20. 5. 2022.
Umjetničke fotografije učenika odabrane su među mnogim prekrasnim učeničkim fotografijama.
Članovi Povjerenstva su bili s.Ivona Sliško, nastavnik tjelesnog odgoja, Igor Bošnjak i nastavnica hrvatskog jezika, Emanuela Totić.
Članovi Povjerenstva su se usuglasili i odabrali 8 najboljih eko-fotografija.
Autori 4 fotografije su učenici 7. razreda –
Petra Đotlo, Anja Bajo, Anja Mišković i Filip Gelić.
Autori preostale 4 fotografije su učenici 9. razreda –
Marija Đotlo, Antonela Jurić, Marija Križanac i Niko Šapina.
Zahvalnice učenicima uručila je pedagoginja Tanja Znahor, a prigodne darove nastavnica i voditeljica Mirovne sekcije, Emanuela Totić.
Sve je okom fotoaparata zabilježila s. Ivona Sliško.
Izložba učeničkih eko-fotografija postavljena je u holu škole i pozvani ste pogledati ju i uživati u divnim prizorima.