Select Page
Obraćanje ravnatelja OŠ “Bila” roditeljima učenika

Obraćanje ravnatelja OŠ “Bila” roditeljima učenika

Poštovani roditelji/skrbnici, imam potrebu da vam se obratim, te da vas mogu pozdraviti na početku nastavnog procesa u drugom polugodištu, zaželjeti vama i vašoj djeci puno sreće, zdravlja i zajedničkog uspjeha u radu. Kao što vidite, nastavni proces u drugom...