Select Page

Danas su svoj cjelodnevni izlet realizirali i učenici prvog i trećih razreda. Učenici prvog razreda posjetili su Jahački klub Mustang na Putićevu i u društvu konja proveli svoj prvi cjelodnevni izlet.  Učenici trećih razreda najprije su posjetili Stari grad Travnik i realizirali vožnju “Ćirom” pa su se pridružili prvašićima u Klubu Mustang. Djelatnicima Mustanga koji su se danas družili s nama zahvaljujemo se na iznimnoj susretljivosti i lijepom druženju.