Select Page

Učenici OŠ osvojili su prvo mjesto na općinskom natjecanju

U organizaciji Crvenog križa Općine Vitez, u OŠ “Vitez” održano je Općinsko natjecanje osnovnih škola s područja naše općine, iz programa “Svjesnost o postojanju mina”.Naša škola koju su predstavljale učenice sedmih odjela, Franka Nakić, Janica...