Select Page
Vandalizam u dvorištu naše škole

Vandalizam u dvorištu naše škole

U ponedjeljak, 22. 8. 2022. godine u večernjim satima u dvorištu OŠ “Bila”, točnije na zgradi škole učinjen je pravi vandalizam. Naime, netko je pokušao da odvali klupice na aluminijskim prozorima, a to je uočeno u utorak ujutro, 23. 8. 2022. godine, što...