Select Page
Ispraćaj djelatnica OŠ “Bila”

Ispraćaj djelatnica OŠ “Bila”

Danas je u školi “Bila” upriličen svečani oproštaj od tri djelatnice škole koji odlaze na druga radna mjesta.Ravnatelj škole, Vinko Bošnjak, uručio je zahvalnice i prigodne poklone djelatnicama, Ani Slišković, Julijani Vučić i Gorani Matošević, te im se u...