02.10.2024.
U organizaciji Nadbiskupijskog centra za pastoral mladih Ivan Pavao II. iz Sarajeva, učenici naše škole, njih oko tridesetak, sudjelovali su u akciji pod nazivom “72 sata bez kompromisa”. U protekla tri dana, a u sklopu navedene akcije učenici su...